فاروج
صفحه شماره :1


رئیس‌جمهور منتخب باید به فکر حل مشکلات کشور باشد

راه فاروج-امام‌جمعه شهرستان فاروج با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات، از رئیس‌جمهور منتخب خواست تا فارغ از مسائل سیاسی و احزابی به فکر حل مشکلات مردم باشد.

مردم منتظر تحقق وعده‌ها هستند

راه فاروج-روزهایی پر از چالش و هیاهو را پشت سر گذاشتیم و وعده‌های زیادی به مردم داده شد که حال همین مردم امید دارند که عمل به این وعده‌ها را هم مشاهده کنند.

اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای شهر شهرستان فاروج

راه فاروج-با پایان یافتن شمارش آرا اسامی منتخبین نهایی شورای اسلامی شهر فاروج اعلام شد.

آغاز روند انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی در فاروج

راه فاروج- روند انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی و 12مین دوره ریاست جمهوری در فاروج همزمان با کل کشور آغاز شد.

حضور در پای صندوق رأی یک تکلیف شرعی است

راه فاروج- امام‌جمعه شهرستان فاروج به مناسبت ایام مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات بیانیه صادر کرده و از تمام واجدین شرایط درخواست کردند تا در این انتخابات شرکت کنند.

رأی می‌دهم تا در این روند رکود کشور تغییر احساس کنم

راه فاروج-با نزدیک شدن به ساعت‌های انتهایی تبلیغات و رسیدن زمان انتخابات جو آن تمام شهر را فراگرفته و هر کس به طرفداری از شخص موردعلاقه خود می‌پردازد

پیشرفت و تعالی فرهنگی، مستلزم ایجاد نگاه نو به روابط عمومی‌ها است

راه فاروج-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج با تبریک ٢٧ اردیبهشت به مسئولین روابط عمومی گفت: پیشرفت و تعالی فرهنگی، مستلزم ایجاد نگاه نو به روابط عمومی‌ها است.

نمایشگاه قرآن باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود

راه فاروج- امام‌جمعه شهرستان فاروج در جلسه هماهنگی جشن بزرگ رمضان و نمایشگاه قرآن کریم بر لزوم برگزاری این نمایشگاه به بهترین شکل ممکن تأکید کرده و افزود: برای نمایشگاه در مکانی در مرکز شهر در نظر گرفته شود تا عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

شخص منتخب باید اهل عمل باشد نه شعار

راه فاروج- با توجه به حساسیت این روزها و انتخابات پیش رو مسئله‌ای که ذهن همه را درگیر می‌کند این است که چه شخصی اصلح است و بر چه اساسی باید رأی بدهیم، نظر مردم بر این است که مهم‌ترین مسئله اهل عمل بودن است و مردم دیگر از شعارهای توخالی خسته شده‌اند.

حضور در پای صندوق رای یک وظیفه شرعی و ملی است

راه فاروج- امام جمعه شهرستان فاروج در خطبه های نماز جمعه امروز با تاکید بر وظیفه شرعی بودن حضور در پای صندوق رای، انتخابات صحیح را مایه آبروی نظام دانسته و افزود: هر کس در انتخابات بخواهد آشوب کند با عکس العمل سخت مواجه خواهد شد و سیلی خواهد خورد.

توانمندی فاروج برای تبدیل‌شدن به اولین شهر هوشمند خراسان شمالی

راه فاروج-نماینده مردم شهرستان فاروج و قوچان در مجلس شورای اسلامی، موقعیت و امکانات شهرستان فاروج را مناسب دانسته و افزود: در کشورهای دنیا این مرسوم است که از شهرهای کوچک به‌عنوان پایلوت برای برنامه‌های خود استفاده می‌کنند.

قدیمی‌ترین استاد درس اخلاق حوزه علمیه فاروج درگذشت

راه فاروج-حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن غلامی (کاشفی) قدیمی‌ترین استاد درس اخلاق مدرسه علمیه محمودیه فاروج در سن 67 سالگی دار فانی را وداع گفت.

گردشگری فاروج، صنعتی که نیاز به شکوفایی دارد

راه فاروج-صنعت گردشگری امروز سومین صنعت پول‌ساز دنیا به‌حساب می‌آید. صنعتی که در راستای اقتصاد مقاومتی است و درآمدزایی مناسبی را می‌تواند ایجاد کند. شهرستان فاروج نیز با ظرفیت‌هایی که در این صنعت دارد می‌تواند از این راه درآمد و اشتغال‌زایی مناسبی را ایجاد کند.

عربستان کوچک‌تر از آن است که بخواهد علیه ایران اعلام جنگ کند

راه فاروج- امام‌جمعه شهرستان فاروج اظهارات جانشین ولیعهد عربستان را سند گویای ترویج تروریسم و تنش سازی در منطقه دانسته و افزود: عربستان در مقابل مبارزان دست‌خالی یمن عاجز است و کوچک‌تر از آن است که بخواهد ایران را تهدید کند.

شورونشاط همراه با پیاده‌روی خانوادگی+گزارش تصویری

راه فاروج-به مناسبت هفته معلم و سلامت مراسم پیاده‌روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف انجام شد.

یادواره تجلیل از مقام معلم در فاروج برگزار شد

راه فاروج-به مناسبت فرارسیدن روز معلم، سومین یادواره بزرگداشت مقام معلم در فاروج با حضور معلمان و خانواده‌های فرهنگی برگزار شد.

مسئولین امر باید تصمیم قاطعانه‌ای در برخورد با متجاوزان بگیرند

راه فاروج-امام‌جمعه شهرستان دولت پاکستان را موظف به پاسخگویی نسبت به حادثه تروریستی میر جاوه دانسته و افزود: دولت جمهوری اسلامی باید قاطعانه با کشور پاکستان در خصوص کنترل مرزها رایزنی کند.

غول اشتغال، مانع تشکیل خانواده نسل جوان

راه فاروج-مهم‌ترین عامل پیشرفت هر کشوری مسئله منابع انسانی و نیروی کار است ازاین‌رو تمام جوامع به تشکیل خانواده اهمیت فراوان داده‌اند، اما متأسفانه شاهد این هستیم که در کشور این روند رشد کندی داشته و در وضعیت نامناسبی قرارداد و کار به‌جایی رسیده است که روند رشد جمعیت استان‌ها کم و حتی در استان خراسان شمالی این روند منفی بوده است.

نمایشگاه عفاف و حجاب در فرهنگسرای فرهنگ و ارشاد فاروج برگزار شد

راه فاروج-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج، از برگزاری نمایشگاه پوستر عفاف و حجاب، در فرهنگسرای فرهنگ و ارشاد فاروج خبر داد.

وقتی میگوییم عقیدتی سیاسی، یعنی دین ما از سیاست جدا نیست

راه فاروج-مسئول دفتر نمایندگی ولایت‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج سیاست و دیانت را دو اصل مهم در اسلام دانسته و افزود: عقیدتی سیاسی همان‌طور که از اسمش پیداست شعارش این است که دیانت ما از سیاست ما جدا نیست.