سرویس سیاسی | کد خبر: 65274
تاریخ انتشار: 1397/03/01 - 10:23:46

غفوری و حسینی ۹۹ درصد به جام جهانی می‌روند، کی‌روش به آنها نیاز دارد/ سرمربی تیم ملی به این بازیکنان استراحت داده است و مسئله خاصی نیست

مربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: به احتمال 99 درصد آقای کی‌روش به وریا و سیدجلال نیاز دارد و به اعتقاد بنده این بازیکنان در مرحله بعدی برای بازی با یونان به تیم ملی دعوت شوند.
غفوری و حسینی 99 درصد به جام جهانی می‌روند، کی‌روش به آنها نیاز دارد/ سرمربی تیم ملی به این بازیکنان  استراحت داده است و مسئله خاصی نیست,

بیژن ذوالفقارنسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به عدم دعوت «وریا غفوری» و «سیدجلال حسینی» بازیکنان آماده فوتبال کشورمان به تیم ملی، اظهار داشت: لیست فعلی تیم ملی، لیست نهایی نیست و با توجه به اینکه جام جهانی از 24 خردادماه امسال آغاز می‌شود، لیست نهایی باید تا 14 خرداد یعنی 10 روز قبل از آغاز بازی‌ها به فیفا اعلام شود.

وی اضافه کرد: اعلام شده است که اسامی «وریا غفوری» و «سیدجلال حسینی» در لیست استاندارد قرار دارد، لیست استاندارد به معنای قابل تغییر بودن است، تیم ملی در حال حاضر دو سه بازیکن دارد که از لحاظ جسمی دارای مشکل هستند.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: اشکان دژاگه به دلیل مشکل جسمی هنوز تمرینات جدی خود را آغاز نکرده و به آمادگی لازم نرسیده است و امید ابراهیمی که دارای مشکل جسمانی است و احتمال دارد به بازی‌ها نرسد و به احتمال 95 درصد «غفوری» و «حسینی» به تیم ملی اضافه می‌شوند.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان مطرح کرد: «وریا غفوری» در چهار سال گذشته از بازیکنان تأثیرگذار تیم ملی فوتبال و حتی بازیکن موردنظر و مورد اعتماد کارلوس کی‌روش بوده است.

ذوالفقارنسب اضافه کرد: مطمئناً سیاست خاصی وجود داشته است و شاید به نظر آقای کی‌روش این دو بازیکن نیاز به استراحت بیشتری دارند و کی‌روش قصد استراحت به این بازیکنان را داشته است.

وی در پایان تأکید کرد: به هرحال سرمربی تیم ملی حرف اول را می‌زند و شاید نظر آقای کی‌روش هم این بوده که این بازیکنان بیشتر استراحت کنند، چراکه نقش غفوری و حسینی، نقشی اثرگذار است و به احتمال 99 درصد آقای کی‌روش به وریا و سیدجلال نیاز دارد و به اعتقاد بنده این بازیکنان در مرحله بعدی برای بازی با یونان به تیم ملی دعوت شوند.

انتهای پیام/ذ

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر