سرویس اجتماعی | کد خبر: 62071
تاریخ انتشار: 1396/11/15 - 16:41:04

اعزام 120 دانش‌آموز مقطع متوسطه به اردوی راهیان نور

فاروج من-120 دانش‌آموز پسر مقطع متوسطه در غالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

به گزارش فاروج من؛ سرهنگ پاسدار حسین حقانی دشتی در این مراسم گفت به‌تمامی دانش‌آموزان توصیه می‌کنم که با نیت به این سفر بروید و خود را نایب‌الزیاره یکی از مادران شهدا قرار دهید و از این سفر معنوی نهایت استفاده را داشته باشید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج با اشاره به اینکه در تمام دنیا برای کشته‌شدگان درراه دفاع از وطن احترام و عزت زیادی قائل می‌شوند گفت برای دفاع از این وطن نیز خون‌های زیادی ریخته شده که همه ما امروز به آن مدیون هستیم.

سرهنگ حقانی به مطالبه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از جوانان اشاره‌کرده و گفت موضوع علم و تربیت از اهمیت زیادی برخوردار‌است و دانش‌آموزان باید برای کسب علم و تحصیل نهایت تلاششان را داشته باشند و تحصیل، تهذیب و ورزش را همواره سرلوحه کار خود قرار دهند.

مجید معتمدی اردوی راهیان نور را سفری معنوی و پربار توصیف کرده و گفت این سفری است که در آن با آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس آشنا شده و هرجایی که پای گذاشته می‌شود جای پای یکی از شهدا و یا رزمندگانی است که با جان‌فشانی خود از این نظام و کشور پاسداری کردند.

مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان فاروج ادامه داد شما دانش‌آموزان به این سفر دعوت‌شده‌اید و لبیکی که به این سفر گفته‌اید بسیار ارزشمند است، در طی مسیر از بیانات و نظرات راویانی که لحظه‌به‌لحظه در کنار شما هستند نهایت استفاده را داشته باشید.

معتمدی گفت این سفر به کارگاه آموزشی است تا علاوه بر یادگیری مسائل معنوی، کارگروهی، در کنار هم بودن و احترام گذاشتن به یکدیگر را تمرین کرده و خوب فرابگیرید.

لازم به ذکر است در قالب اردوهای راهیان نور 120 دانش‌آموز مقطع متوسطه شهرستان فاروج در سفری شش‌روزه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

 

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر