سرویس اجتماعی | کد خبر: 60596
تاریخ انتشار: 1396/09/20 - 14:36:19

اعلام آمادگی دستگاه‌های شهرستان برای فصل زمستان

فاروج من- دستگاه‌های مختلف اجرایی شهرستان فاروج با حضور در رزمایش ترافیکی طرح زمستان 96 آمادگی خود را برای این فصل اعلام کردند.

سروان محمد داوودی در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت که با شروع فصل سرما و بارش نزولات آسمانی و به‌تبع آن لغزندگی معابر و افزایش سوانح، نیازمند آمادگی سازمان‌ها و نهادهای متولی و خدمات رسان در امر ترافیک هستیم تا با برنامه‌ریزی مناسب همپوشانی و هماهنگی لازم برای ارائه سریع خدمات به شهروندان و مسافران در سطح معابر درون و برون‌شهری را داشته باشیم.

داوودی رزمایش ترافیکی طرح زمستان 96 را اعلام آمادگی دستگاه‌های شهرستان برای این امر دانسته و ادامه داد همزمان با کل استان در شهرستان فاروج نیز یگان‌های مختلف خدمات‌رسانی، امدادی و نظامی با رژه خودرویی آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

وی اهداف اصلی طرح ترافیکی زمستانه را تسریع در عبور و مرور، بازگشایی راه‌های مسدود شده در کمترین زمان ممکن، کمک به درراه ماندگان، پیشگیری از انسداد راه‌های استان، اجرای حقیقی مقررات راهنمایی و رانندگی و رسیدگی فوری به حوادث رانندگی دانست.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فاروج به تمام شهروندان و مسافرانی که قصد عبور از این منطقه در ایام زمستان رادارند توصیه کرد که در تمامی مسیرهای شهرستان زنجیر چرخ، لاستیک یخ‌شکن و تجهیزات مناسب زمستانی را همراه داشته و قبل از حرکت از سالم بودن برف‌پاک‌کن‌ها، گرم‌کن شیشه و بخاری خودرو اطمینان حاصل کنند

وی در ادامه گفت که مخصوصاً در فصل زمستان رعایت فاصله طولی با خودروی جلویی بسیار اهمیت دارد زیرا زمان بیشتر را برای واکنش در اختیار شما می‌گزارد.

 

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر