سرویس سیاسی | کد خبر: 60514
تاریخ انتشار: 1396/09/19 - 10:16:11

کشف بیش از ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای آبی پارسیان

بندرعباس - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند لنج تجاری حامل بیش از ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری پنج نفر قاچاقچی در ۲۴ ساعت گذشته در مرزهای دریایی پارسیان خبر داد.
کشف بیش از ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای آبی پارسیان,

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از مرزبانی هرمزگان، علی اصغر خرم روی بیان داشت: در پی ارتقای امنیت مرزها و برخورد جدی و قانونی با متخلفان اقتصادی طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهای دریایی پارسیان اجرا شد.

وی افزود: مرزبانان پارسیان در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ میلیارد و ۲۴۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال انواع کالای قاچاق شامل۶ هزار و ۴۰۸تخته پتو، ۴۲۰ دستگاه انواع لوازم برقی، ۳ هزار و ۵۰۰متر پارچه، ۱۴ هزار و ۳۲۸ تکه ظروف آشپزخانه، ۵۲ هزار و ۳۲۰ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، یک هزار و ۲۰۰ جفت کفش، ۱۸ هزار ثوب البسه، ۲ هزار و ۳۴ عدد باطری خودرو و... کشف و ضبط شد.

این مقام مسئول تصریح کرد:یک فروند لنج تجاری فعال در امر قاچاق کالا توقیف و پنج نفر متهم در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

خرم روی اذعان داشت: با توجه به تاثیرات پدیده شوم قاچاق کالا و ارز بر اقتصاد و تولید ملی مبارزه با این پدیده مهمترین اولویت های مرزبانی در اقصی نقاط استان است.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر