سرویس سیاسی | کد خبر: 59683
تاریخ انتشار: 1396/08/27 - 12:03:00

ترافیک پرحجم و روان در سرپل ذهاب/ ممنوعیت تردد خودروهای فاقد مجوز در کرمانشاه/ مه‌گرفتگی در محورهای خراسان رضوی و اردبیل

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان این مطلب که ترافیک در محدوده سرپل ذهاب پرحجم و روان است از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه فاقد مجوز در مسیرهای منتهی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبرداد.
ترافیک پرحجم و روان در سرپل ذهاب/ ممنوعیت تردد خودروهای فاقد مجوز در کرمانشاه/ مه‌گرفتگی در محورهای خراسان رضوی و اردبیل,

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور به خصوص مسیرهای منتهی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهارداشت: در حال حاضر تردد تمامی وسایل سبک و سنگین در محورهای اسلام‌آباد، دالاهو، سرپل ذهاب و قصر شیرین به استثناء خودورهای حامل کمک‌های مردمی و امدادرسان و بومی ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی کشور به منظور تسهیل در کار خدمت‌رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه از تردد خودروهای فاقد مجوز جلوگیری خواهند کرد.

وی اعلام کرد: در مسیرهای روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی و ازگله در استان کرمانشاه نیز تردد تمامی خودروهای سنگین فاقد مجوز ممنوع بوده و فقط به خودروهای امدادی و کمکی اجازه تردد داده می‌شود.

وی گفت: جو استان کرمانشاه در حال حاضر آرام است.

این مقام ارشد راهور ناجا به مه‌گرفتگی و کاهش دید در محورهای مشهد-چناران، قوچان -سرو ولایت و چناران-قوچان در استان خراسان رضوی اشاره و بیان داشت: تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان خراسان رضوی امروز و فردا از صبح تا ساعت 22 ممنوع خواهد بود.

وی گفت: محورهای اردبیل-سراب و گرمی در استان اردبیل نیز مه‌گرفتگی و کاهش دید دارند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک ورودی در کلان شهرها به خصوص کلان‌شهر تهران و آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران را نیمه‌سنگین ارزیابی و خاطرنشان کرد: محدوده سرپل ذهاب در استان کرمانشاه نیز دارای ترافیکی پرحجم و روان است.

انتهای پیام/

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر