سرویس اجتماعی | کد خبر: 59677
تاریخ انتشار: 1396/08/26 - 12:35:46

بسیج نیرویی کارآمد برای همه میدان‌ها است

فاروج من-امام‌جمعه شهرستان فاروج بسیج را نیرویی کارآمد برای همه میدان‌ها دانسته و گفت: بسیج بهترین مدافع برای اسلام و انقلاب است و تا بسيج هست، نظام اسلامى و جمهورى اسلامى از سوى دشمنان تهديد نخواهد شد.

به گزارش فاروج من؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلی زاده با تأکید بر سیاست‌های وحدت اسلامی در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام (ص) گفت: سيره پيامبر (ص) در ايجاد امت واحد، مى‏تواند مبين و مفسر اصول و معيارهايى براى وضعيت كنونى جهان اسلام باشد. اسلام آمده است تا تمام ملل دنيا را، از عرب و عجم و ترك و فارس، باهم متحد كند و يك امت بزرگ به نام امت اسلام در دنيا برقرار كند.

قلی زاده با ابراز همدردی باهم وطنان زلزله‌زده اظهار داشت: از مردم و مسؤولين درخواست داریم براى كمك‏رسانى و التيام مصیبت‌های هم‌وطنان زلزله‌زده نهایت تلاش را داشته باشند. راضى نشويد كه شما و اطفال عزيزتان در آسايش باشند و خواهران و برادران و عزيزان آنان در رنج و تعب.

امام‌جمعه شهرستان فاروج گفت: تا بسيج هست، نظام اسلامى و جمهورى اسلامى از سوى دشمنان تهديد نخواهد شد. بسیج درواقع نیرویی کارآمد برای همه میدان‌ها و بهترین مدافع برای اسلام و انقلاب است. این تفکر بسیج بود که ما را در 8 سال جنگ پیروز کرد و امروز تفکر بسیجی است که داعش و حامیانش را و آل سعود را در یمن به‌زانو درآورده است.

وی با اشاره به نشست اخیر مسئولان درباره آسیب‌های اجتماعی، فقر بیکاری را ریشه خیلی از آسیب‌های اجتماعی دانسته و اظهار داشت: بسترهاى ظهور و مقابله با آسیب‌های اجتماعى باید تبيين گردد. این برنامه‌ها باید از صرفاً فقط نشست خارج شود، مردم منتظر خروجی‌های مثبت این نشست‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی هستند.

خطیب جمعه فاروج بابیان اینکه پایان کار آل سعود نزدیک است، افزود: عربستان باید از جنایت بشری در یمن اتحاد با صهیونیست‌ها شرمنده امت اسلامی باشد. وضعیت فعلی عربستان وضعیت کسی است که در دریای متلاطم در حال غرق شدن است و خیال می‌کند خس و خاشاکی مانند رژیم صهیونیستی می‌تواند او را نجات بدهد.

قلی زاده با اشاره به افزایش توان موشکی ایران و گروه‌های مقاومت و همزمان تشدید تحریم‌ها علیه ایران اظهار داشت: پيشرفت روزافزون جمهورى اسلامى ايران در عرصه تسليحات موشكى، اين كشور را به يكى از قدرت‏هاى بلامنازع اين حوزه در عرصه نظامى جهان تبديل كرده است.

وی در ادامه افزود: دولت‌های غربى به‏ويژه آمريكا نسبت به اين خطر جدى كاملاً هوشيار گشته و با اين ادعا كه توان موشكى گروه‏هاى مقاومت با حمايت مستقيم جمهورى اسلامى به اين سطح رسيده است، تمام توان خود را براى محدوديت ايران در اين موضوع به کار گرفته‏اند كه بخش عظيمى از اين تلاش در قالب «تحريم» هاى جديد عليه ايران براى محدود ساختن برنامه موشكى بروز داشته است.

 

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر