سرویس اجتماعی | کد خبر: 59647
تاریخ انتشار: 1396/08/24 - 17:21:57

اجرای 134 عنوان برنامه در هفته بسیج شهرستان فاروج

فاروج من –فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج از اجرای 134 عنوان برنامه در موضوعات مختلف ویژه هفته بسیج در شهرستان فاروج خبر داد.

به گزارش فاروج من؛ سرهنگ پاسدار حسین حقانی دشتی گفت: هفته بسیج هفته هم‌افزایی آحاد مختلف جامعه در جهت خدمت‌رسانی است، درواقع هرروزی که در آن هرروزی که در آن بهره‌برداری از پروژه خدمت‌رسانی به مردم باشد روز بسیج است.

حقانی در ادامه اظهار داشت: برای هفته بسیج 134 عنوان برنامه در شهرستان فاروج پیش‌بینی‌شده که حلقه‌های شجره طیبه صالحین، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی آماده افتتاح، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثار گران، ایستگاه صلواتی، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، خدمات‌رسانی و فضای مجازی، ویزیت رایگان پزشکی و پیاده‌روی بزرگ خانوادگی بخشی از این برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای هفته بسیج است.

وی در ادامه افزود: برای برنامه‌های محوری که پیش‌بینی‌شده مشارکت همه را مطلبد تا هرچه باشکوه‌تر این هفته برگزار شود. مراسم روز آذر که با عنوان شکوه مقاومت نام گزاری شده برنامه‌ای ویژه است که همه‌ساله در همه نقاط ایران انجام‌گرفته و در شهرستان فاروج نیز در سالن 9 دی سپاه پاسداران به اجرا درخواهد آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج عنوان کرد: هفته بسیج هفته نمایش اقتدار، خدمت و خدمت‌رسانی است، برای اجرا برنامه‌ها نیز فراخوانی تمامی آحاد بسیج را خواهیم داشت تا اقتدار و آمادگی بسیجیان به نمایش درآید.

بسیج میراث ماندگار امام خمینی (ره) است.

هادی رجایی نیا نقش و جایگاه بسیج را در عرصه‌های مختلف برجسته دانسته و افزود: خدمات برجسته بسیج در هشت سال دفاع مقدس و بعدازآن در عرصه‌های مختلف بر هیچ‌کس پوشیده نیست. بسیج یک شغل، یا پوشیدن یک لباس خاص نیست، بسیج یک تفکر، یک روش، اعتقاد و یک منش است.

رجایی نیا در ادامه افزود: اگر با این تعریف و رویکرد به بسیج نگاه کنیم همه جامعه ایران بسیجی است و اگر در هشت سال دفاع مقدس این‌گونه نبود قطعاً جنگ تحمیلی چیز دیگری بود. اگر امروز علا رقم اینکه در اطراف ما و همه کشورهای استکباری در تلاش ایجاد ناامنی برای ایران هستند، بااقتدار در حوزه امنیت ایستاده‌ایم و صحبت می‌کنیم حاصل تفکر بسیج است.

فرماندار شهرستان فاروج گفت: اگر با همان رویکرد بسیجی هشت سال دفاع مقدس به عرصه‌های مختلف موردنیاز کشور وارد شویم علا رقم اینکه مسیر سخت و دشواری در پیش داریم ولی خیلی راحت تمام مشکلات سطح جامعه حل خواهد شد.

رجایی نیا با اشاره به در نظر داشتن دو رویکرد در تمام برنامه‌ها گفت: برنامه‌های مردم محور و فرهنگ سازانه و یکپارچگی و اتحاد باید در تمام برنامه‌ها در نظر گرفته شود، مخصوصاً در رویکرد یکپارچگی و اتحاد که هفته بسیج بهترین زمان برای نشان دادن اقتدار و یکپارچگی آحاد مختلف مردم و مسئولین است.

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر