سرویس اجتماعی | کد خبر: 59637
تاریخ انتشار: 1396/08/12 - 17:18:17

مرگ بر آمریکا؛ یعنی مرگ بر حقارت و وابستگی/ حضور همه مردم در کنار هم مشت محکمی در دهان دشمنان این نظام است

فاروج من- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج با اشاره به توهین‌ها و یاوه‌سرایی‌های رئیس‌جمهور آمریکا طی روزهای اخیر و وضع تحریم‌های نجدید گفت: قطعاً حضور همه اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی 13 آبان مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

به گزارش فاروج من؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فاروج گفت: حضور در راهپیمایی روز 13 آبان به‌عنوان روز استکبارستیزی یک وظیفه ملی و دینی است که یقیناً امسال نسبت به سال‌های گذشته تمایز داشته و از اهمیتی بیشتری نیز برخوردار است.

وی در ادامه افزود: وجه تمایز امسال جریاناتی است که اخیراً اتفاق افتاده است و یاوه‌سرایی‌هایی است که رئیس‌جمهور مفلوک آمریکا اخیراً نسبت به نیروها و نهادهای ارزشی نظام ازجمله سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران داشته و با تحریم‌های جدیدی که علیه ایران به تصویب رسانده‌اند عملاً به دنبال کنار گذاشتن و لغو برجام هستند

سرهنگ دوم پاسدار حسین حقانی دشتی با اشاره به بدعهدی‌های مداوم آمریکا در طول تاریخ گفت: امروز بر همگان ثابت‌شده که آمریکا با پیشرفت و عزت مردم ایران اسلامی مخالف است زیرا می‌داند که ایران و ایرانی مخالف استکبار است و همواره فریاد استکبارستیزی سر خواهد داد.

وی شعار مرگ بر آمریکا را مرگ بر حقارت و وابستگی‌ها دانسته و افزود: مرگ بر آمریکا درواقع یعنی مرگ بر سیاست‌های غلط و استکباری دولتمردان آمریکا که درصدد سلطه بر سایر کشورها و ملت‌ها هستند، یعنی مرگ بر حقارت‌ها، وابستگی‌ها و اسارت‌ها و آغاز زندگی توحیدی و پیشرفت و سعادت ملت‌ها.

حقانی در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت: دشمنی‌های آمریکا علیه ایران پایانی ندارد، از قانون کاپیتولاسیون، کودتای نوژه، حمله طبس، ترور دانشمندان هسته‌ای و حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران گرفته تا حبس دارایی‌های ایران، تحریم‌های ظالمان در حوزه دارویی، علمی، اقتصادی، تجاری و تشکیل گروه تروریستی داعش و هزاران نمونه دیگر از خباثت‌های شیطان بزرگ نسبت به مردم آزاده ایران اسلامی است.

وی در ادامه افزود: بازیچه‌های منطقه‌ای استکبار جهانی هم باید این را بدانند که آن‌ها نیز راهی را می‌روند که صدام رفت و سرنوشت آن‌های که به آمریکا و اسراییل اعتماد کرده و تکیه می‌زنند نابودی است.

وی در پایان افزود: به این دلایل است که حضور امسال در راهپیمایی روز استکبارستیزی پراهمیت بوده و انشالله با حضور مردم انقلابی شهرستان فاروج در راهپیمایی روز 13 آبان مشت محکمی بر دهان آمریکا و اسرائیل خواهیم زد و با حمایت همه‌جانبه مسئولین شاهد 13 آبانی متفاوت‌تر از سال‌های قبل خواهیم بود.

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر