سرویس اجتماعی | کد خبر: 59629
تاریخ انتشار: 1396/08/03 - 17:55:16

طلسم آسفالت جاده خرق به فاروج شکسته شد

فاروج من-رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج از مراحل پایانی عملیات آسفالت محور خرق-فاروج و اتمام آن در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش فاروج من؛ محور خرق به فاروج با وجود اینکه مقدار زیادی آسفالت شده بود اما تنها یک قسمت به طول 4.3 کیلومتر در طی سال‌های گذشته هنوز آسفالت نشده و مخصوصاً در زمستان‌ها مشکلات زیادی در تردد ساکنان این منطقه ایجاد می‌کرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج با اشاره به مراحل پایانی عملیات آسفالت این مسیر گفت: طی دو هفته اخیر سه مرتبه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به همراه فرماندار و بخشدار شهرستان فاروج از پروژه‌های راه روستایی دهستان سنگر بازدید کرده‌اند.

وی در ادامه افزود: پیمانکار این پروژه طی بازدید قبلی اول مساعد برای آسفالت این محور را داده بود که این عملیات نیز اکنون شروع‌شده و در روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.

زین‌العابدین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت: طی این بازدید مقرر شد عملیات قیرپاشی محور بهار به طول 2 کیلومتر و پخش بیس محور امیرآباد به طول 3 کیلومتر ظرف روزهای آتی صورت پذیرد .

وی در پایان خاطرنشان کرد: مقررشده تا طی هفته آینده نیز مجدداً بازدیدی توسط همین اعضا از این محورها صورت گرفته و روند پیشرفت پروژه‌ها موردبررسی قرار گیرد.

 

پایان خبر./ 77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر