سرویس اجتماعی | کد خبر: 59369
تاریخ انتشار: 1396/07/24 - 17:33:29

استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای توسعه فروش بنگاه های اقتصادی شهرستان ضروری است

فاروج من- رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان فاروج با اشاره به اهمیت روز افزون ورود فضای مجازی و کسب و کار الکترونیک از برگزاری دوره آموزش کاربر پیشرفته اینترنت و کاربر آندروید در شهرستان فاروج خبر داد.

به گزارش فاروج من؛ رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان فاروج با اشاره به اهمیت ورود به فضای مجازی برای کسب و کارها گفت: به دنبال تحولات شتابناک ابزار ها و شیوه های بازاریابی و فروش ورود کسب و کارها به تجارت الکترونیک و فضای مجازی بیش از پیش حس می شود.

احمد دلیر در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت: پتانسیل موجود در مجتمع های تجاری شهرک صنعتی و  روستا سه گنبد ظرفیت مناسبی است که مشتریان زیادی از نقاط مختلف شهرستان و حتی استان های همجوار به خود جذب میکند

وی در ادامه افزود: دوره آموزش کاربر پیشرفته اینترنت و کاربر آندروید توسط مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان فاروج برای اتحادیه های روستای سه گنبد برگزار شد تا با این آموزش ها این واحد های صنفی در راستای افزایش فروش و مشتری های خود در فضای مجازی اقدام کنند.

دلیر در پابان خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی حرفه ای فاروج همواره تلاش کرده است تا دوره های مختلف آموزشی خود را با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان و تاکیداات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای اقتصاد مقاومتی برگزار کند.

 

پایان خبر./77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر