سرویس اجتماعی | کد خبر: 59210
تاریخ انتشار: 1396/07/21 - 16:08:38

سپاه؛ نیروی انقلابی برآمده از مردم است

فاروج من-امام‌جمعه شهرستان فاروج با اشاره به تلاش دشمنان در جهت تضعیف سپاه در داخل و خارج گفت: سپاه نیروی انقلابی برآمده از مردم است و کوچک‌ترین جسارت به آن قهر انقلابی ملت ایران را در پی خواهد داشت.

به گزارش فاروج من؛ امام‌جمعه شهرستان فاروج بابیان اینکه رهبران الهى، با اهداف و انگيزه‏اى همانند، براى جوامع بشرى از سوى خداوند برگزیده‌شده‌اند، گفت: در بينش شيعه، معصومين علیهم‌السلام ادامه‏دهنده خط تبليغ و هدايتگرى پيامبر اكرم (ص) مى‏باشند و از سوى خداوند، براى اين امر تجهيز و تقویت‌شده‌اند.

وی در ادامه افزود: همه امامان (ع) نورى يگانه‏اند. آنچه شيوه عملكرد و برخورد ائمه را نسبت به مسائل اجتماعى – سياسى از يكديگر متمايز مى‏سازد، مربوط به شرايط و مقتضيات زمانشان‏ هست و نه مبتنى بر تفاوت فهم و برداشت آنان از دين و مسائل سياسى و نه متكى بر تفاوت امكانات علمى و قواى جسمى و روحى ايشان.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلی زاده با اشاره به سخنان سراسر کذب رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص برجام گفت: بدعهدی‌های آمریکا با فشار بر سپاه پاسداران که آمریکا را در تحقق فتنه‌ها و نقشه‌های شومش در منطقه ناکام گذاشته و عوامل داعشی و تکفیری‌اش در منطقه را به نابودی کشانده است همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اتهامات اخیر آمریکا مبنی بر عدم رعایت روح برجام و طرح ضرورت مذاکره مجدد گفت: عدم پايبندى آمريكا به معاهده‏هاى بين‏المللى و اتخاذ مواضع قلدرمآبانه چيزى نيست كه براى ملت ما و بلكه جهان تازگى داشته باشد كه جزء لاينفك سیاست‌های سلطه‌طلبانه و ذات گرگى آمريكاست اما آنچه نبايد از آن غافل شد، عبرت از تاريخ و پيشينه مذاكرات هسته‏اى و فرايند برجام است.

وی در ادامه افزود: طبق فرمايشات رهبرى حكيم انقلاب به‏عنوان يك تجربه تلخ بايد از آن بهره گرفت و با قاطعيت و شجاعت در مقابل زياده‏خواهى‏ها و هجمه كور جبهه استكبار، مقاومت و ايستادگى نمود كه قطعاً هزينه‏هاى مقاومت و ايستادگى به‏مراتب از هزينه‏هاى انفعال و ارتجاع و سازش كمتر خواهد بود.

خطیب جمعه فاروج سپاه را نیروی انقلابی برآمده از متن مردم دانسته و افزود: سپاه نیروی انقلابی برآمده از متن مردم است کوچک‌ترین جسارت به این نیروی انقلابی قهر انقلابی ملت ایران علیه آمریکا را در پی خواهد داشت. برخی موضع‌گیری‌های داخلی علیه سپاه جسارت رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه را در پی داشته است و راهی که امروز ترامپ می‌رود به انزوای آمریکا ختم خواهد شد.

قلی زاده با اشاره به وعده‌های دولت در زمان انتخابات گفت: انتظار مردم از دولتمردان دولت دوازدهم، عمل به وعده‌های داده‌شده در زمان انتخابات است. مسئولان با پرداختن به حواشی بی‌فایده از وظایف اصلی خود غافل نباشند. برخی مسئولان در برخی موارد جو زده می‌شوند و حرف‌هایی می‌زنند و بعد به دنبال توجیه آن برمی‌آیند.

 

پایان خبر./77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر