سرویس اجتماعی | کد خبر: 59208
تاریخ انتشار: 1396/07/20 - 17:04:53

اقتدار و عظمت کنونی کشور مدیون خون شهدای اسلام است

فاروج من-فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فاروج بابیان اینکه غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا تجدید بیعت و میثاق با شهدا است، اظهار داشت: امید است که با الگو گیری از این بزرگواران به وظایف خود درست عمل کرده تا فردا آخرت در محضر شهدا شرمنده نباشیم.

به گزارش فاروج من؛ آیین غبارروبی مزار شهدای شهرستان فاروج به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام گرفت. سرهنگ دوم یدالله نوروزی در حاشیه این مراسم گفت: حضور ما در مزار شهدا به این دلیل است که ما به دنیا بفهمانیم و این پیام را بدهیم که همیشه و همواره راه شهیدان ادامه دارد و مردم ایران قدرشناس شهیدان و جان‌فشانی آن‌ها هستند.

وی در ادامه افزود: اقتدار و عظمت کنونی کشور مدیون خون شهدای اسلام است، باید فرهنگ ایثار و  شهادت نسل به نسل و به‌ویژه به نسل جوان امروز انتقالی‌اید، جوانان عزیز باید بدانند که این شهدا چه جان‌فشانی‌هایی درراه انقلاب انجام داده‌اند زیرا شهدای انقلاب اسلامی با تقدیم جانشان از هویت دینی و ملی ما دفاع کرده‌اند.

سرهنگ نوروزی بابیان اینکه برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا تجدید بیعت و میثاقی با شهدای گران‌قدر است که جان خودشان را فدای آرمان‌های امام و انقلاب کردند، گفت: شهدا با ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌هایشان چنان حماسه‌ای خلق کرده‌اند که جهان را متحیر ساخته است و این مراسمات باعث زدودن زنگار از دل‌های دنیوی ما است،

وی در پایان خاطرنشان کرد: امید است که ما نیز با الگوبرداری از این بزرگواران به وظایف خود درست عمل کرده و فردای آخرت در محضر شهدا شرمنده نشویم.

غبار روبی

غبار روبی

پایان خبر./77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر