سرویس اجتماعی | کد خبر: 59156
تاریخ انتشار: 1396/07/10 - 16:37:09

تألیف كتابچه آموزش مقررات راهنمايي و رانندگی ويژه سوادآموزان نهضت

راه فاروج-رئیس اداره آموزش‌وپرورش فاروج از تألیف كتابچه آموزش مقررات راهنمايي و رانندگی ويژه سوادآموزان با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش راه فاروج؛ رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان فاروج در گفتگو با راه فاروج گفت: تألیف كتابچه آموزش مقررات راهنمايي و رانندگی ويژه سوادآموزان با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: باهدف آموزش نكات راهنمايي و رانندگی، كارشناسان راهنمايي و رانندگی در کلاس‌های مركز يادگيري محلي سوادآموزي در روستاي مرغزار و دیگر کلاس‌های نهضت سوادآموزي حضور خواهند يافت.

مجید معتمدی با اشاره به تأثیر سواد در رفتارهای اجتماعی، اظهار داشت: رانندگان باسواد به علت توانايي در خواندن و تشخیص علائم راهنمايي و رانندگی جرائم كمتري را نسبت به افراد بی‌سواد مرتكب می‌شوند.

وی همچنین بیان کرد: باهدف کمک به کم‌سوادان و سواد آموزان در این موضوع كتابچه آموزش مقررات راهنمايي و رانندگی ويژه سوادآموزان با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تألیف شده است.

معتمدی در پایان خاطرنشان کرد: تعداد کل حجم اختصاص‌یافته جهت پوشش در سه دوره سوادآموزی، انتقال و تحکیم در سال 96 تعداد 550 نفر شامل 150 نفر در دوره سوادآموزي، 200 نفر در تحكيم و 200 نفر در انتقال است.

 

پایان خبر./77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر