سرویس اجتماعی | کد خبر: 56470
تاریخ انتشار: 1396/04/24 - 18:50:32

فعالیت ٥١ مرکز فرهنگی هنری در فاروج

راه فاروج-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج از فعالیت ٥١ مرکز فرهنگی هنری دارای مجوز در بخش‌های قرآنی، فرهنگی، هنری، مؤسسات و آموزشگاه‌ها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش راه فاروج؛ جواد نظری گفت: مجوز این مراکز باهدف شناسایی هنرمندان منطقه در عرصه‌های مختلف و جذب مخاطبان در راستای انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری با تکیه‌بر ارزش‌های اسلامی و دینی اعطاشده است.

نظری اظهار داشت: تا پایان سال ٩٦، مجوز فعالیت ٧ مرکز دیگر در بخش‌های؛ کانون مساجد، موسسه تک منظوره، مرکز مهارت‌آموزی، آموزشگاه آزاد موسیقی و شرکت خدمات غیر سینمائی صادر خواهد شد.

 وی عنوان کرد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و در راستای پر کردن اوقات فراغت اقشار مختلف به‌ویژه جوانان و نوجوانان علاوه بر فعالیت‌های خاص این مراکز، فرهنگسرای فاروج نیز اقدام به برگزاری کلاس‌های مختلف در بخش‌های؛ عکاسی، نقاشی، خوشنویسی، ادبی و...نموده است.

وی با اشاره به برنامه‌های پیش رو بیان داشت: شناسایی و جذب هنرمندان منطقه و ارائه آموزش‌های تخصصی در طول سال، بخصوص در ایام اوقات فراغت تابستان از دیگر اهداف این اداره در راستای فعالیت‌های فرهنگی هنری است.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فاروج از راه‌اندازی مجتمع فرهنگی، هنری در حال ساخت شهرستان نیز خبر داد و تصریح کرد: با راه‌اندازی این مجتمع فرهنگی هنری، مشکل کمبود فضا که یکی از دغدغه‌های اصلی هنرمندان است برطرف خواهد شد.

نظری تأکید کرد: از تمامی هنرمندان و فعالیت‌های هنری صورت گرفته آنان حمایت نموده و انتظار داریم در خصوص جذب گروه‌های مختلف هدف، ما را یاری نمایند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه و جنگ نرم که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران علیه ملت ایران راه‌اندازی کرده‌اند رسالت و وظیفه ما در سنگر فرهنگی سنگین‌تر می‌شود.

 

پایان خبر/.77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر