سرویس اجتماعی | کد خبر: 56443
تاریخ انتشار: 1396/04/22 - 12:35:12

شاخص 43 درصدی برای راه‌های روستایی شهرستان فاروج

راه فاروج-سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج با اشاره به شاخص 43 درصدی برای راه‌های روستایی شهرستان فاروج از فعال بودن 4 پروژه راه‌سازی در شهرستان خبر داد

به گزارش راه فاروج؛ مهندس زین‌العابدین ابراهیمی گفت: شهرستان فاروج دارای 402.6 کیلومتر راه بین‌شهری و روستایی هست که 370.6 کیلومتر آن راه روستایی است. مجموع راه‌های در حال ساخت این شهرستان 86.3 کیلومتر است که پس از بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاخص راه روستایی از 43 درصد به 66 درصد خواهد رسید.

وی با اشاره به فعال بودن 4 پروژه راه‌سازی در شهرستان افزود: در حال حاضر 4 پروژه فعال راه‌سازی با مبلغ قرارداد اولیه بالغ‌بر 215 میلیارد ریال در سطح شهرستان داریم که 3 شرکت پیمانکار عهده‌دار عملیات ساخت این پروژه‌ها می‌باشند.

وی در ادامه افزود: پروژه‌های در حال احداث این شهرستان شامل راه روستایی محور خرق با طول تقریبی 4.5 کیلومتر که از پیشرفت فیزیکی 41 درصد برخوردار هست و احداث راه روستایی محور تیتکانلو-حصار و آنتی ترقی با طول 7 کیلومتر که دارای پیشرفت فیزیکی 98.4 درصد هست، در این مسیر علائم و تابلوهای ضروری نصب گردیده است.

ابراهیمی در ادامه افزود: همچنین راه روستایی محورهای دهستان سنگر با طول 30 کیلومتر که شامل مسیر محور بیرم آباد –امیرآباد که داری پیشرفت فیزیکی 19 درصد و محور بهار- اسطرخی که از پیشرفت فیزیکی 27 درصد برخوردار هست و راه روستایی محور چری - تبریان با طول 29 کیلومتر که از پیشرفت فیزیکی 17 درصد برخوردار است از مسیرهای روستایی است که در دست احداث هست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط این اداره و همکاری مسئولین امیدواریم با تامین اعتبار و تخصیص منابع مالی بتوانیم پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان را به اتمام برسانیم تا مردم عزیز و زحمتکش روستاهای این شهرستان از نعمت آسفالت بهره‌مند شوند.

 

پایان خبر/.77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر