سرویس اجتماعی | کد خبر: 53919
تاریخ انتشار: 1396/02/23 - 17:26:36

برآورده شدن بخش مهمی از خواسته‌های فرهنگی، هنری شهرستان با تکمیل پروژه‌های این بخش

راه فاروج-معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در بازدید از پروژه‌های فرهنگی هنری شهرستان فاروج تکمیل پروژه‌های فرهنگی هنری شهرستان فاروج، بسیار مهم دانسته و افزود: بخش مهمی از خواسته‌های فرهنگی هنری شهرستان با تکمیل این پروژه‌ها برآورده خواهد شد.

به گزارش راه فاروج؛ علی‌اکبر طهماسبی در بازدید از مجتمع فرهنگی هنری یاس تیتکانلو خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری، تشکیل و فعالیت انجمن‌ها، اکران فیلم همزمان با سینماهای کشور و برگزاری دوره‌های آموزشی هنری، از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این مجتمع در سال جاری خواهد بود.
وی افزود: قول مساعد فرماندار محترم شهرستان برای تخصیص اعتبار مناسب جهت ساخت کتابخانه عمومی، جنب مجتمع فرهنگی هنری یاس تیتکانلو، فعالیت‌های فرهنگی هنری در این مجتمع را پررنگ‌تر خواهد کرد.
معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی پس از بازدید از پروژه کتابخانه روستای خرق تصریح کرد: برای تکمیل این کتابخانه نیز ٧٠٠ میلیون ریال اعتبار تخصیص‌یافته و تا پایان ٦ ماهه اول سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
مجتمع فرهنگی هنری یاس تیتکانلو با زیربنای ٤٢٠ مترمربع و اعتبار ٦ میلیارد و ٣٠٠ میلیون ریال تکمیل و در سال گذشته افتتاح شد.

 

پایان خبر/.77


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر