سرویس سیاسی | کد خبر: 48520
تاریخ انتشار: 1395/10/09 - 16:20:38

9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت/دشمنان برای تمام برهه‌های حساس ما برنامه دارند/مردم در حماسه 9 دی دوست و دشمن نظام را شناختند/حماسه 9 دی غربالگر خوب‌ها از بدها/

امام‌جمعه محترم شهرستان فاروج در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی گفت: 9 دی روزی بود که با حضور میلیونی و با بصیرت ملت ایران، تومار فتنه‌ی فتنه گران که نظام جمهوری اسلامی و ولایت را هدف گرفته بودند درهم‌پیچیده شد. 9 دی برای ملت ایران مظهر ولایت مداری، انقلابی گری، و مظهر دفاع ملت ایران از مقام ولایت‌فقیه بوده است.

به گزارش راه فاروج؛ حجت‌الاسلام قلی زاده همچنین بیان کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب بیان کردند انتخابات بهانه بود، نشانه فتنه گران نظام جمهوری اسلامی بود. یقین بدانیم همان‌گونه که در 37 سال گذشته دشمنان ما برای برهه‌های حساس ما برنامه داشتند، از این بعد هم حتی پیچیده‌تر از گذشته برنامه خواهند داشت.

وی در ادامه افزود: از مزایای حضور امت اسلامی در حماسه نه دی این بود که مردم دوست و دشمن خود را شناختند، یاران و همراهان واقعی انقلاب را از همراهان دروغی و ادعایی انقلاب تشخصی دادند. درواقع حماسه نه دی غربالگری کرد خوب‌ها را از بدها، آن‌کسانی که ادعا دارند و در پای ادعایشان جان دادند و می‌دهند و هرآن چه دارند را در طبقه اخلاص گذاشتند از آن‌کسانی که فقط ادعا دارند و انقلاب را برای خودشان سکوی پرش قراردادند شناخته شدند.

حجت‌الاسلام قلی زاده با اشاره به اثرات جهانی فتنه اضافه کرد: در سال 88 شاهد انقلاب‌هایی بودیم که در کشورهای عربی مردم علیه ستمگران و جبارانی که سال‌های سال بر ملت‌های خودشان حکمرانی می‌کردند بر خواسته بودند. ملت‌هایی که به این نظام و انقلاب دل‌بسته بودند و ارزش‌های و اعتقادات ما را به‌عنوان الگوی خودشان انتخاب کرده بودند، با فتنه‌ی فتنه گران دلسرد و نامید شدند و عقب‌نشینی کردند، به عبارتی فتنه گران آب به آسیاب دشمنان ملت‌های مسلمان ریختند و در فردای قیامت باید پاسخگو باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمنان ما خیال می‌کردند ایران گرجستان است که انقلاب رنگی و مخملی راه بیندازند و به اهداف شوم و شیطانی خود برسند، ولی ملت و انقلاب ما را نشناخته بودند. الآن که می‌بینیم برخی کشورهایی مانند آمریکا و انگلیس و ... این‌قدر با ملت ما سر عناد و لجاجت و دشمنی دارند به خاطر این است که ملت و انقلاب ما را نشناخته‌اند، هنوز فکر می‌کنند که این انقلاب روزی شعله‌اش فروکش خواهد کرد و مردم نسبت به آرمان‌های خودشان دلسرد می‌شوند ولی شاهد هستیم که هر 22 بهمن، روز قدس، 13 آبان و یا هر 9 دی که مردم به عرصه می‌آیند، پرشورتر، قرنده تر و با بصیرت تر از سال گذشته است.

 

پایان خبر/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر